CENTRUM MEDYCZNE KSIĘŻY MŁYN | Chirurgia plastyczna
21481
page,page-id-21481,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.8,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
Chirurgia plastyczna
  • powiększanie piersi
  • odsysanie tkanki tłuszczowej
  • facelifting
  • podnoszenie piersi
  • korekcja powiek
  • korekcja uszu
  • korekcja nosa
  • innowacyjne nici młodości – MESO COGS-Vaginal Narrower
Nasi specjaliści:
  • dr n. med. Dorota Żukowska

Wszystkie zabiegi medyczne wymagają indywidualnej konsultacji i wyceniane są podczas wizyty.

 

POWIĘKSZANIE UST

Usta powinny być pełne, jędrne i najlepiej pomalowane czerwoną szminką – taki ideał narzucają nam dziś prekursorzy mody. Na powiększanie ust decydują się nie tylko kobiety chcące dorównać temu ideałowi, ale również te panie, którym los podarował nieco mniejsze wargi. Powiększanie ust może wpłynąć na wygląd całej twarzy, która po zabiegu zyska pełniejsze, bardziej symetryczne kształty.

Powiększanie ust to zabieg, który stosuje się również w przypadku, gdy wargi są niesymetryczne lub nienaturalnie wąskie. W Centrum Medycznym Księży Młyn w Łodzi można poprawić kontur ust, przywrócić prawidłowe nawilżenie, ujędrnić usta, wypełnić drobne zmarszczki wokół warg oraz podnieść kąciki.

W naszym centrum w Łodzi z pomocą dermatologa lub specjalisty medycyny estetycznej dobrana zostanie najlepsza metoda powiększania ust. Najczęściej stosowane jest zaaplikowanie kwasu hialuronowego, wprowadzanego bardzo cienkimi igłami we wcześniej znieczulone miejsce. Pod wpływem tej substancji zaczyna się proces wiązania wody, czego następstwem jest zwiększenie objętości ust i wygładzenie zmarszczek oraz poprawy konturu. Po zabiegu lekarz dokładnie doradza niezbędną pielęgnację. Powiększenie ust trwa ok. 30 min., a efekt widoczny jest już po chwili. Wykonywanie tego zabiegu samodzielnie lub przez amatora może skończyć się zniszczeniem tkanek i trwałym uszkodzeniem komórek ust. Dlatego też zalecamy korzystanie z profesjonalnej pomocy naszych specjalistów. Zapraszamy na konsultacje nie tylko mieszkanki Łodzi.

 

USUWANIE ZMARSZCZEK

Z wiekiem każda, nawet najpiękniejsza, kobieta zmaga się ze zmarszczkami na twarzy. W końcu przysparzają nam ich nie tylko troski, ale również chwile pełne śmiechu i radości, a więc ich powstawanie jest nieuniknione. Usuwanie zmarszczek jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej i obejmuje przede wszystkim okolice ust, oczu, nosa i czoła, bo to właśnie tam najczęściej dochodzi do marszczenia nadmiaru skóry. Usuwanie zmarszczek może być przeprowadzone kilkoma metodami, a współczesna medycyna estetyczna pozwala zrobić to w sposób mało inwazyjny i niemal bezbolesny.

 

Medycyna estetyczna jest w Polsce coraz popularniejsza, a ogromne zainteresowanie tą dziedziną obejmuje również Łódź. Centrum Medyczne Księży Młyn oferuje zabiegi usuwania zmarszczek zarówno na wczesnym etapie rozwoju, jak i tych głębokich. Nasi specjaliści po wstępnej konsultacji pomogą dobrać najlepszą metodę na usuwanie zmarszczek. Najczęściej pacjentki decydują się na iniekcję kwasu hialuronowego, bezpośrednio w miejsce zmarszczki lub poprzez mezoterapię igłową w newralgiczne punkty na twarzy. Przed zabiegiem skóra jest znieczulona, w związku z czym Pacjent nie odczuwa bólu. Cała procedura trwa zaledwie kilkanaście minut i nie pozostawia blizn ani opuchlizny. Podobne działanie ma toksyna botulinowa.

 

Można również zdecydować się na jeden z zabiegów liftingujących. Gorąco polecamy peelingi, które przede wszystkim zapobiegają powstawaniu nowych zmarszczek i wygładzają te drobniejsze. Zawarte w peelingach substancje nie tylko odmładzają skórę, ale także kompleksowo ją odżywiają. Są to zabiegi nieinwazyjne, które nie naruszają powierzchni skóry właściwej. Zabiegi liftingujące pomagają również zwalczać takie dolegliwości, jak trądzik czy łuszczenie skóry.

 

Usuwanie zmarszczek może być również przeprowadzone za pomocą nici młodości. Zabieg ten polega na wprowadzeniu pod skórę rozpuszczalnych nici, które pobudzają skórę do produkcji nowego kolagenu i wyrównują jej powierzchnię. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej kliniki, mieszczącej się przy ulicy Przędzalnianej w Łodzi.

 

 

LIFTING

Lifting czyli inaczej podniesienie lub retusz twarzy to jeden z najpowszechniejszych zabiegów stosowanych przez specjalistów medycyny estetycznej. Istnieje kilkadziesiąt metod uzyskania gładkiej twarzy bez zmarszczek. Najczęściej lifting przeprowadza się na twarzy i szyi, ale z powodzeniem zabieg może obejmować również powieki i nos. Zalecany jest szczególnie osobom w dojrzałym wieku, ze względu na najbardziej prawdopodobne występowanie zmarszczek i efektu obwisłej skóry lub nadmiaru tkanki tłuszczowej. Lifting zapewnia młody i świeży wygląd. Nasza klinika Centrum Medyczne Księży Młyn w Łodzi od lat z powodzeniem stosuje liftingi jako metody poprawy wyglądu skóry. Najczęstszym procedurami liftingu są mezoterapia igłowa, peelingi oraz nici młodości. Każdy Pacjent jest przez nas traktowany indywidualnie i przy pierwszej wizycie nasi specjaliści doradzają jaki zabieg byłby dla danej osoby najodpowiedniejszy. Mezoterapia igłowa jest najmniej inwazyjną metodą liftingu i polega na iniekcji stabilizowanego kwasu hialuronowego pod skórę. Z kolei peelingi liftingujące zapewniają głęboką stymulację bez naruszenia powierzchni skóry właściwej, a przy okazji odżywiają skórę poprzez zawarte w nich składniki.

 

Najciekawszą i zdecydowanie najnowszą metodą jest wszczepienie rozpuszczalnych nici, które pobudzają skórę do produkcji nowego kolagenu. Nici wprowadza się za pomocą cienkich igieł, a zabieg trwa zaledwie 30 min. i jest zupełnie bezbolesny. Co najważniejsze efekt tego zabiegu utrzymuje się nawet przez dwa lata i stosować go można zarówno na skórę twarzy, jak i innych partii ciała – wszystko bez blizn, interwencji chirurgicznej oraz długiej rekonwalescencji w szpitalu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą nie tylko mieszkanki Łodzi.