CENTRUM MEDYCZNE KSIĘŻY MŁYN | Dermatologia i Medycyna Estetyczna
21485
page,page-id-21485,page-parent,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.8,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive

DERMATOLOGIA

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą dotyczącą DERMATOLOGII.

Wszystkie zabiegi medyczne wymagają indywidualnej konsultacji i wyceniane są podczas wizyty.

 

Zapraszamy na konsultacje dermatologiczne w poniedziałki i wtorki do:

dr hab. n. med. Agnieszka Żebrowska – 150 zł

lek. med. Katarzyna Juczyńska – 100 zł

 

Dermatologia to dział medycyny zajmujący się przede wszystkim badaniem struktury i stanu skóry, jej schorzeń i chorób, które się na niej ujawniają. Dermatolog to również specjalista od przydatków skóry, jak włosy i paznokcie oraz ich kondycji fizycznej. W ostatnim czasie dermatologia stała się wiodącą gałęzią medycyny ze względu na bezpośredni związek z medycyną estetyczną i kosmetologią. Dbanie o urodę i większa świadomość własnego wyglądu to kluczowe zagadnienia, którymi zajmuje się dermatologia estetyczna.

Centrum medyczne Księży Młyn, Łódź, oferuje usługi w zakresie dermatologii oraz zabiegów z nią związanych. Nasi specjaliści służą swoją wiedzą i doświadczeniem, którymi dzielą się z pacjentami. Dermatologia to nie tylko korekcje estetyczne, ale przede wszystkim podstawa leczenia wielu chorób. To właśnie skóra jest płaszczyzną, gdzie objawia się wiele chorób, nie tylko o podłożu dermatologicznym. Dermatolog jest więc często pierwszym diagnostą dolegliwości dotykających każdego z nas.

Nasza klinika zajmuje się między innymi dermatoskopią, czyli najdokładniejszą metodą diagnostyczną, która ma za zadanie ocenić zmiany występujące na skórze, w tym przede wszystkim barwnikowe oraz naczyniowe. Wczesne rozpoznanie zmian melanocytowych i stopnia ich atypowości może pomóc w doborze najskuteczniejszej terapii antynowotworowej, bowiem to właśnie te znamiona są najbardziej narażone na przemiany w nowotwory skóry. Dermatologia estetyczna to przede wszystkim usuwanie brodawek, włókniaków i naczyniaków metodą elektrokoagulacji, która jest w pełni bezpieczna dla pacjentów oraz skuteczna w zwalczaniu tego rodzaju zmian skórnych. Dermatologia zajmuje się również usuwaniem zmian przednowotworowych i nowotworów skórnych techniką kriochirurgii, co jest elementem terapii walki z rakiem skóry, jednym z najczęściej występujących. Dlatego tak ważne jest wczesne rozpoznanie tej choroby. Zapraszamy na konsultacje do naszych gabinetów dermatologicznych, szczególnie mieszkańców miasta Łódź.