CENTRUM MEDYCZNE KSIĘŻY MŁYN | Medycyna estetyczna
21479
page,page-id-21479,page-parent,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.8,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive

Medycyna estetyczna

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą dotyczącą MEDYCYNY ESTETYCZNEJ.

Wszystkie zabiegi medyczne wymagają indywidualnej konsultacji i wyceniane są podczas wizyty.

Medycyna estetyczna to gałąź nauki, która w ostatnim czasie cieszy się rosnącą popularnością. Zwiększa się świadomość społeczna i zarówno kobiety, jak i mężczyźni decydują się na zabiegi, które nie tylko uatrakcyjniają ich wygląd, ale także korzystnie wpływają na stan zdrowia. Medycyna estetyczna od lat bardzo prężnie się rozwija, dzięki czemu, stosowane podczas zabiegów metody są wciąż ulepszane.

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej w Centrum Medycznym Księży Młyn w Łodzi obejmują poprawę urody i usługi kosmetologiczne na najwyższym światowym poziomie. Używamy najnowszego sprzętu spełniającego wszelkie światowe wymogi medyczne. Dzięki temu nasze zabiegi są w pełni bezpieczne i niemal bezbolesne. Każdy zabieg z zakresu medycyny estetycznej w Centrum Medycznym Księży Młyn poprzedzony jest badaniem i konsultacją ze specjalistą, dzięki czemu możemy wyeliminować wszelkie zdrowotne przeciwwskazania do jego wykonania.

W ramach medycyny estetycznej w CMKM mieszczą się nie tylko zabiegi służące poprawianiu urody i jakości skóry, ale także wszelkie działania mające na celu usunięcie znamion i blizn.

Dużą popularnością wśród naszych Pacjentek i Pacjentów cieszą się terapie przeciwzmarszczkowe oraz zabiegi mające na celu poprawę wyglądu cery twarzy oraz procedury poprawiające kondycję włosów. Wykorzystujemy przede wszystkim toksynę botulinową, kwas hialuronowy, mezoterapię igłową oraz, absolutny hit ostatnich lat, nici młodości.

Każdy nasz Pacjent ma zapewnioną dokładną diagnostykę, kompleksowe doradztwo i… piękne efekty. Medycyna estetyczna to dla specjalistów zatrudnionych w Centrum Medycznym Księży Młyn pasja, ale także misja, bo przecież poprawiając urodę, poprawiamy także ogólne samopoczucie, dzięki czemu czynimy naszych Pacjentów szczęśliwszymi.